Představení společnosti S.O.K. stavební, s.r.o. a S.O.K. real, a.s.

S.O.K. stavební, s.r.o.


S.O.K. stavební, s.r.o. je třebíčská společnost, která byla založena v roce 1991 pod fyzickou osobou Ing. Josef Netík – S.O.K. Mezi hlavní činnosti společnosti patří výstavba kompletních zemědělských a průmyslových staveb, výroba a montáž ocelových konstrukcí, výroba prefabrikovaných prvků. Dále se zabývá výstavbou montovaných rodinných i bytových domů v rámci celé České republiky. 

 

S.O.K. stavební, s.r.o. je stabilní společností s pevným postavením na trhu a dobrou pověstí nejen v České republice, ale i na Slovensku. V současné době společnost zaměstnává více než 270 pracovníků. 

 

 

S.O.K. real, a.s.


S.O.K. real, a. s. je dynamickou společností, která se zabývá výstavbou rodinných a bytových domů, dnes již téměř výhradně montovanou technologií.

 

Historie developerských projektů ve firmě sahá do roku 1997, kdy byla založena společnost Byt studio, a.s. pro realizaci projektů v Třebíči, Jihlavě a Velké Bíteši.

 

V roce 2003 byla založena společnost  S.O.K. real pro realizaci developerských projektů v Praze. Od té doby bylo zrealizováno více než 600 bytů a rodinných domů v různých lokalitách ČR.

 

Společnost Byt studio, a.s. a S.O.K. real byly sloučeny pod názvem S.O.K. real, a.s. rozhodnutím jediného akcionáře obou společností, kterým je S.O.K. stavební, s.r.o., a to ke dni 1.7.2014.  

Kontaktujte nás

Váš kontaktní e-mail*
Váš kontaktní telefon
Váš dotaz*
* - Takto označené položky je nutné vyplnit