Developerský projekt Handlovy Dvory, Jihlava

Developerský projekt Handlovy Dvory, Jihlava

Prodej bungalovů a patrových dvojdomů

Stavební práce na developerském projektu Handlovy Dvory v Jihlavě jsou v plném proudu. Aktuálně pracujeme na dokončení 2 vzorových domů, 4 rodinných domů pro klienty a příští týden proběhne montáž hrubé stavby dalších 2 domů. V rámci vznikající ulice bude postaveno celkem 41 rodinných domů. Stále můžete vybírat z 26 pozemků a 8 typových dvojdomů a bungalovů, které máme v nabídce. Kompletní nabídku najdete www.handlovydvory.cz.

Otevřeli jsme dveře výrobních hal

Otevřeli jsme dveře výrobních hal

Den otevřených dveří 19. 5. 2017

Společnost S.O.K. stavební, s.r.o., mateřská společnost S.O.K. real, a.s., oslavila 25 let od svého založení a k této příležitosti se 19. 5. 2017 konal den otevřených dveří. Návštěvníci měli jedinečnou příležitost prohlédnout si naše výrobní haly pro ocelové konstrukce a prefabrikované dílce, ze kterých stavíme naše montované rodinné i bytové domy.

V galerii naleznete několik fotografií zachycující den otevřených dveří.

Děkujeme všem, kteří se dne otevřených dveří zúčastnili, a těšíme se na další setkání s Vámi.

Tým S.O.K.

Rezidence Handlovy Dvory Jihlava

Rezidence Handlovy Dvory je nový developerský projekt pro bydlení v Jihlavě, který zastřešuje společnost S.O.K. real, a.s. Lokalita Handlovy Dvory, která se nachází v Jihlavě za obchodním domem Tesco, je umístěna v ideální poloze vůči centru města Jihlavy, ale zároveň i v bezprostředním dosahu přírody. Budoucím majitelům nabízí dobrou občanskou vybavenost, bezproblémovou dopravní dostupnost do centra města, ale také na hlavní silniční tahy.

V rámci projektu bude postaveno v lokalitě Handlovy Dvory 41 montovaných rodinných domů, které vytvoří novou ulici – vodorovně s ulicí Kosovská. K prodeji nabízíme domy na klíč včetně pozemku o rozloze 275 m2 až 714 m2. V nabídce najdete 2 typy patrových dvojdomů kategorie 3+kk a 4+kk, o podlahových plochách 93 m2 a 118 m2. Nabízíme také několik typů přízemních rodinných domů ve velikostech 3+kk, 4+kk a 5+kk, s velikostí podlahové plochy od 84 m2 do 153 m2. Domy je samozřejmě možné doplnit o garáž.

Prodej domů byl zahájen. Více informací o projektu najdete na www.handlovydvory.cz.

PF 2017

Děkujeme za přízeň a spolupráci v roce 2016 a přejeme Vám krásné Vánoce, pohodové prožití vánočních svátků s Vašimi nejbližšími a do nového roku hodně štěstí a zdraví.

Tým S.O.K. real, a.s.

FOR ARCH 2016

FOR ARCH 2016

Poděkování za návštěvu

Ve dnech 20. - 24. 9. 2016 se konal 27. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH v Praze, kde společnost S.O.K. představovala svoji nabídku montovaných rodinných domů.

Děkujeme všem, kteří náš stánek navštívili, a těšíme se na další setkání.

Tým S.O.K.

FOR ARCH 2016

Zveme Vás na 27. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, který se koná 20. – 24. 9. 2016 v Praze. Přijďte navštívit náš stánek č. D11 ve výstavní hale č. 1 na PVA EXPO PRAHA v Letňanech, kde Vás seznámíme s nabídkou našich moderních montovaných rodinných domů. V rámci veletrhu budeme představovat několik novinek v našem portfoliu, takže se máte opět na co těšit. 

Těšíme se na setkání s Vámi.

Tým S.O.K.

Stavební veletrhy Brno 2016

Ve dnech 20. - 23. 4. 2016 se na brněnském výstavišti konal stavební veletrh IBF, kde jste měli možnost navštívit i náš stánek. Společnost S.O.K. zde představovala svoji nabídku moderních rodinných domů a jejich výhody.

Děkujeme všem, kteří náš stánek navštívili, a těšíme se na další setkání.

Tým S.O.K.

PF 2016

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

děkujeme Vám za Vaši dosavadní přízeň a spolupráci. Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2016.

Nabízíme k prodeji pozemky v Přerově! Akční cena pro první dva kupující 1550 Kč / m2.

Nabízíme k prodeji pozemky v Přerově - Popovicích, ul. Kočíře. Pro první dva kupujíci za akční cenu 1550 Kč/m2. Nabídka je platná při koupi pozemku do 31. 12. 2015. Více informací o lokalitě a pozemcích najdete ZDE.

Dokončili jsme výstavbu dvou rodinných domů v Třebíči - lokalita Nehradov!

Projekt zástavby ulice Kaštanová představuje realizaci 26 rodinných domů v lukrativní části města Třebíče. K dnešnímu dni byly všechny domy vyprodány, přičemž rodinné domy byly nabízeny ve fázi hrubé stavby. V ceně hrubé stavby RD je i pozemek o výměře 510 – 591 m2 vč. napojení na veškeré inž. sítě.

Další články