FOR ARCH 2016

FOR ARCH 2016

Poděkování za návštěvu

Ve dnech 20. - 24. 9. 2016 se konal 27. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH v Praze, kde společnost S.O.K. představovala svoji nabídku montovaných rodinných domů.

Děkujeme všem, kteří náš stánek navštívili, a těšíme se na další setkání.

Tým S.O.K.

FOR ARCH 2016

Zveme Vás na 27. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, který se koná 20. – 24. 9. 2016 v Praze. Přijďte navštívit náš stánek č. D11 ve výstavní hale č. 1 na PVA EXPO PRAHA v Letňanech, kde Vás seznámíme s nabídkou našich moderních montovaných rodinných domů. V rámci veletrhu budeme představovat několik novinek v našem portfoliu, takže se máte opět na co těšit. 

Těšíme se na setkání s Vámi.

Tým S.O.K.

Stavební veletrhy Brno 2016

Ve dnech 20. - 23. 4. 2016 se na brněnském výstavišti konal stavební veletrh IBF, kde jste měli možnost navštívit i náš stánek. Společnost S.O.K. zde představovala svoji nabídku moderních rodinných domů a jejich výhody.

Děkujeme všem, kteří náš stánek navštívili, a těšíme se na další setkání.

Tým S.O.K.

PF 2016

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

děkujeme Vám za Vaši dosavadní přízeň a spolupráci. Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2016.

Nabízíme k prodeji pozemky v Přerově! Akční cena pro první dva kupující 1550 Kč / m2.

Nabízíme k prodeji pozemky v Přerově - Popovicích, ul. Kočíře. Pro první dva kupujíci za akční cenu 1550 Kč/m2. Nabídka je platná při koupi pozemku do 31. 12. 2015. Více informací o lokalitě a pozemcích najdete ZDE.

Dokončili jsme výstavbu dvou rodinných domů v Třebíči - lokalita Nehradov!

Projekt zástavby ulice Kaštanová představuje realizaci 26 rodinných domů v lukrativní části města Třebíče. K dnešnímu dni byly všechny domy vyprodány, přičemž rodinné domy byly nabízeny ve fázi hrubé stavby. V ceně hrubé stavby RD je i pozemek o výměře 510 – 591 m2 vč. napojení na veškeré inž. sítě.

Nabízíme byty a domy k prodeji!

Nabízíme volné byty a domy k prodeji jak v Třebíči, tak ve Velké Bíteši, Přerově nebo Hustopečích. Zde najdete seznam bytů a domů, ze kterých můžete vybírat.